Сорти Кожному сорту винограду – окрема тема.

Результати опитування: Если вы выращиваете(-ли) данный сорт несколько лет – оцените его по 6-тибальной шкале:
5 баллов – практически эталонный сорт во всех отношениях, никогда с ним не расстанусь. 5 9.62%
5 баллов – практически эталонный сорт во всех отношениях, никогда с ним не расстанусь.
5 9.62%
4 балла – очень хороший сорт, незначительные недостатки не повлияют на то чтобы с ним можно было расстаться. 21 40.38%
4 балла – очень хороший сорт, незначительные недостатки не повлияют на то чтобы с ним можно было расстаться.
21 40.38%
3 балла – хороший сорт, есть недостатки, но с ними можно мириться применяя спецагроприемы. 9 17.31%
3 балла – хороший сорт, есть недостатки, но с ними можно мириться применяя спецагроприемы.
9 17.31%
2 балла – сорт-середнячок в моих условиях, пока терплю, подбираю замену. 6 11.54%
2 балла – сорт-середнячок в моих условиях, пока терплю, подбираю замену.
6 11.54%
1 балл – форма с существенными недостатками, в моих условиях не подтвердила заявленных характеристик. 3 5.77%
1 балл – форма с существенными недостатками, в моих условиях не подтвердила заявленных характеристик.
3 5.77%
0 баллов – какое-то сплошное недоразумение, убираю с участка (давно убрал)! 8 15.38%
0 баллов – какое-то сплошное недоразумение, убираю с участка (давно убрал)!
8 15.38%
Голосували: 52. Ви ще не брали участь у цьому опитуванні

Відповідь
Опції теми
Не прочитано 24.06.2022, 15:09 #261
Игорян Игорян поза форумом
Старожил
 
Реєстрація: 05.05.2008
Адреса: Новомосковск, Днепропетровская обл.
Повідомлень: 635
Репутація: 6555
Игорян Игорян поза форумом
Старожил
 
Реєстрація: 05.05.2008
Адреса: Новомосковск, Днепропетровская обл.
Повідомлень: 635
Репутація: 6555
За замовчуванням Re: Коктейль (Сocktail) / 23-22-12-3

Цитата:
Повідомлення від надеждаИв Подивитись повідомлення
Я хочу удалять. От гроздочки осталось несколько ягодок. И прошлый год также. Ягодки вкусные. Еще прошлый год хотела удалить. Но на выставке в Аптечном огороде посоветовали оставить еще на год, т.к. нужна старая древесина для урожая. Но увы... Убираю.
Точно такие же проблемы. Третий год ни одной нормальной грозди. Увы.
__________________
Пассифлора в Украине в ФБ: https://www.facebook.com/groups/477024735970681/
Игорян поза форумом  
3 користувача(ів) сказали дякую:
Не прочитано 22.07.2022, 23:25 #262
vias vias поза форумом
Начинающий
 
Реєстрація: 27.07.2019
Адреса: Україна, Дніпропетровська обл. М. Павлоград
Повідомлень: 86
Репутація: 260
vias vias поза форумом
Начинающий
 
Реєстрація: 27.07.2019
Адреса: Україна, Дніпропетровська обл. М. Павлоград
Повідомлень: 86
Репутація: 260
За замовчуванням Re: Коктейль (Сocktail) / 23-22-12-3

У меня на временном месте растет второй год кустик Коктейля. Покупали привитым. Прошлой осенью был обрезан на обратный рост, так как лозы были по полметра и тоненькие. В этом году та же картина, правда лозы покрепче. В планах осенью пересадить на постоянное место для беседки (для этой цели и приобретали). Вот теперь думаю, может надо корнесобственный попробовать?
vias поза форумом  
Користувач сказав дякую:
Не прочитано 17.10.2022, 09:50 #263
Константин С-н Константин С-н поза форумом
Прибув
 
Реєстрація: 10.10.2022
Адреса: Барнаул, Алтайский край
Повідомлень: 4
Репутація: 47
Константин С-н Константин С-н поза форумом
Прибув
 
Реєстрація: 10.10.2022
Адреса: Барнаул, Алтайский край
Повідомлень: 4
Репутація: 47
За замовчуванням Re: Коктейль (Сocktail) / 23-22-12-3

Посадил в этом году двух летние саженцы км Коктейль на границе своего участка с соседями у них так же на границе сидят какие - то сорта винограда, ни чем не обрабатываемые и вечно ловящие милдью. Как итог в конце июля - начале августа этого года была вспышка милдью у соседей я понадеявшись, что данный сорт стойки и на него не перекинется (рядом рос Аладдин и ни каких следов болячек) поймал таки на Коктейле милдью, но только в виде небольших очагов поражения на части листьев на нижней и средней части лозы, верхние листья на лозе оказали не тронуты. Пятнышки были небольшие по 1,5-2 см диаметром на лист, но если от милдью лозы у соседей здорово так обгорели, то на Коктейле поймав пятна заражения и само подсушившись остановилось распространение болезни. Обработок ни каких не проводил весь сезон.
Константин С-н поза форумом  
Не прочитано 14.11.2022, 10:07 #264
Аватар для SVoronkin
SVoronkin SVoronkin поза форумом
Член Клуба виноградарей и садоводов
 
Реєстрація: 23.09.2009
Адреса: м.Покров Дн-ської обл.
Повідомлень: 5,171
Репутація: 57884
SVoronkin SVoronkin поза форумом
Член Клуба виноградарей и садоводов
Аватар для SVoronkin
 
Реєстрація: 23.09.2009
Адреса: м.Покров Дн-ської обл.
Повідомлень: 5,171
Репутація: 57884
За замовчуванням Re: Коктейль (Сocktail) / 23-22-12-3

Цитата:
Повідомлення від Иваныч В. Подивитись повідомлення
залил сиропом свежую ягоду Коктейля.
Володимире Івановичу,трохи детальніше хотілось би.
Скільки цукру на 1 л води,проварювали як довго,стерилізували чи просто в холодильнику стояло?
Це я до того,що на сьогодні є трохи залишків Коктейля,зрізаного і недопроданого позавчора,в суботу.Продавав по захмарній для нашого міста ціні,але купляли,бо давав спробувати на смак.
Планую перещепити наступного рок кущ Лучистого Коктейлем,там Г-подібна шпалера,півтора на чотири метри горизонтальної площини,і заразом буде гарна тінь над проходом з південного боку садового будиночка.
Питання таке - як себе почуває Коктейль на короткій обрізці?Хочу залишати його без укриття,в мене він на \/-подібній шпалері не вкривається.


Цитата:
Повідомлення від dvm Подивитись повідомлення
Коктейль опять дал неплохой урожай и грозди были приличные.
Вікторе Михайловичу,до Вас питання,як і до Володимира Івановича.
Теж планую Коктейль на перголу.Цікавить,як він веде себе при короткій обрізці,на 2-3-4 вічка?Чи залишаєте довгу обрізку,як я на своїй \/-подібній?Зазвичай залишаю від 10 до 20 вічок,коротко не різав.
SVoronkin поза форумом  
3 користувача(ів) сказали дякую:
Не прочитано 14.11.2022, 10:54 #265
Аватар для Иваныч В.
Иваныч В. Иваныч В. поза форумом
Завсідник
 
Реєстрація: 05.02.2012
Адреса: г.Днепр Украина.
Повідомлень: 224
Репутація: 3372
Иваныч В. Иваныч В. поза форумом
Завсідник
Аватар для Иваныч В.
 
Реєстрація: 05.02.2012
Адреса: г.Днепр Украина.
Повідомлень: 224
Репутація: 3372
За замовчуванням Re: Коктейль (Сocktail) / 23-22-12-3

1кг.промитого винограду, 1 л. води,350гр. цукру,пів чайної ложки лимонної кислоти. Спочатку залити на 1 годину теплою водою, злити, трохи дати стекти воді і в стерильні банки, залити окріп на 10 хвилин, злити воду, залити кип'яченим сиропом (цукор + лимонна кислота). Готово!
Коктейль я різав не більше 4 вічок та на коротку. Але в моїх умовах він дуже погано став запилюватись, якість врожаю впала до нуля (при величезній кількості суцвіть) . Тому в мене його вже нема.
Иваныч В. поза форумом  
6 користувача(ів) сказали дякую:
Не прочитано 14.11.2022, 13:01 #266
Аватар для dvm
dvm dvm поза форумом
Авторитет
 
Реєстрація: 30.12.2012
Адреса: Днепр
Повідомлень: 2,124
Репутація: 27079
dvm dvm поза форумом
Авторитет
Аватар для dvm
 
Реєстрація: 30.12.2012
Адреса: Днепр
Повідомлень: 2,124
Репутація: 27079
За замовчуванням Re: Коктейль (Сocktail) / 23-22-12-3

Цитата:
Повідомлення від SVO Подивитись повідомлення
Вікторе Михайловичу,до Вас питання,як і до Володимира Івановича.
Теж планую Коктейль на перголу.Цікавить,як він веде себе при короткій обрізці,на 2-3-4 вічка?Чи залишаєте довгу обрізку,як я на своїй \/-подібній?Зазвичай залишаю від 10 до 20 вічок,коротко не різав.
В том месте,где лоза выходит на горизонтальную плоскость все время режу коротко,не больше 4-х глазков,а чаще на 2-3.В моих условиях короткая обрезка не оказывает какого-либо заметного влияния на урожайность.В этом сезоне почти все пустил на изюм.Коктейль занимает только часть перголы.Кроме него есть еще к/м Ниагара(на который все привито),к/м Юпитер и поочередно присутствовали еще к/м Джой,Эйнсет Сидлис и другие испытываемые мною сорта и формы.
__________________
С уважением, Виктор Михайлович
dvm поза форумом  
5 користувача(ів) сказали дякую:
Не прочитано 15.11.2022, 01:31 #267
Аватар для SVoronkin
SVoronkin SVoronkin поза форумом
Член Клуба виноградарей и садоводов
 
Реєстрація: 23.09.2009
Адреса: м.Покров Дн-ської обл.
Повідомлень: 5,171
Репутація: 57884
SVoronkin SVoronkin поза форумом
Член Клуба виноградарей и садоводов
Аватар для SVoronkin
 
Реєстрація: 23.09.2009
Адреса: м.Покров Дн-ської обл.
Повідомлень: 5,171
Репутація: 57884
За замовчуванням Re: Коктейль (Сocktail) / 23-22-12-3

Цитата:
Повідомлення від dvm Подивитись повідомлення
режу коротко,не больше 4-х глазков,а чаще на 2-3.
Дякую,це саме те,що мені підходить.
Цитата:
Повідомлення від Иваныч В. Подивитись повідомлення
в моїх умовах він дуже погано став запилюватись, якість врожаю впала до нуля (при величезній кількості суцвіть) . Тому в мене його вже нема.
Жалко.Дуже вже смачний.
Я бачу трохи іншу причину такого.З першого плодоношення саме так,як у Вас, він у мене себе і поводив.Але тут скоріше проблема в сірій гнилі під час цвітіння.Погане запилення при дощовій погоді призводило у мене до горошіння,але грони не всихали.
Цільові обробки проти цієї хвороби значно покращіли врожайність.Цього року при відсутності опадів під час цвітіння та обробки антигнилевими препаратами (Луна Сенсейшн на початку та Белліс під час масового цвітіння) дозволили отримати пристойний врожай.Грони були до 800 г,загальну вагу не фіксував,але отримав більше 20 кг з куща,що для цього сорту немало.Тому й додам ще кущік на Г-подібну шпалеру.
SVoronkin поза форумом  
6 користувача(ів) сказали дякую:
Відповідь

Мітки
бессемянный, ин-т потапенко, сорта винограда

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріплювати вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Вкл.
Смайли Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Викл.



| Довідка | Правила форума | Теги тем | Керівництво форуму | Зворотній зв'язок.
© форум-виноград, при передруку та цитуванні активне гіперпосилання обов'язкове | Powered by vBulletin® Copyright ©2000-2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
 

 


vBulletin Optimisation by vB Optimise.